دست درازی شبح دزد به زنان هندی

بازدید : 60دسته بندی : سرگرمی و تفریحی , مطالب خواندنیتاریخ انتشار : ۸ شهریور ۱۳۹۶

shabah

 

به گزارش ایران ناز بیش از پنجاه زن در استان های شمالی هاریانا و راجستان هند، از بریده شدن موی سر خود در حالی که بیهوش بودند، خبر داده اند. پلیس در حال تلاش برای حل این ماجرای پر رمز و راز که زنان هند را وحشت زده و نگران کرده، است.بنابراین گزارش، سانیتا دوی ۵۳ ساله خانه دار از استان هاریانا می گوید:با تابیدن نور شدیدی ناگهان بیهوش شدم و هنگامی که حدود یک ساعت بعد به هوش آمدم، متوجه شدم که موهام بریده شده اند.

حمله انجام شده او را از نظر روانی بسیار تحت تأثیر قرار داده است، در حدی که می گوید:به گزارش ایران ناز من قادر به تمرکز روی هیچ چیزی نیستم و خوابم دچار مشکل شده است. همیشه راجع به این چنین حوادث در راجستان شنید بودم؛ اما هرگز فکرش را نمی کردم برای خودم اتفاق بیفتد. برخی از همسایگان خانم دوی شب ها را به نوبت همراه او می گذرانند تا او بتواند با این شوک کنار بیاید و به زندگی عادی برگردد

گزارش ها از به اصطلاح «شبح آرایشگر» در ابتدای ماه ژوئیه در راجستان آغاز شده، ولی حوادث مشابهی از استان هاریانا و حتی دهلی پایتخت نیز گزارش شده است.سانیتا دوی می گوید:مهاجم او مردی سالخورده با البسه روشن و براق بوده است. او همچنین می افزاید:”وقتی حمله در ساعت ۲۱:۳۰ اتفاق اقتاد، من در طبقه همکف خانه بودم و عروس و نوه ام در طبقه دوم خانه، اما آنها هیچ صدایی نشنیده اند.

 

shabah2

ماجرا زمانی رمزآلود می شود که همسایه خانم دوی می گوید:کوچه ما بسیار باریک بوده و کمتر از ۲۰ خانه در آن قرار دارد که همه همدیگر را می شناسند و معولا شب ها بین ۲۱ تا ۲۲ در کوچه کنار هم جمع می شوند و به گپ و گفت می پردازند و نکته قابل توجه این است که روز حمله هیچ یک از همسایه ها رفت و آمد فرد مشکوک و غریبه ای را در کوچه ندیده اند.

گفتنی است که حمله به خانم دوی تنها حمله در آن محله نیست و در همان هفته به چندین زن دیگر به همین شکل حمله و موهای آنها قیچی شده است.سخنگوی پلیس، آقای کومار از پیگیری شکایات انجام شده برای پیدا کردن سرنخ پرونده گفته:این پرونده از موارد نادر و عجیب و غریب بوده است. متأسفانه در حال حاضر ما هیچ سرنخی در صحنه جرم پیدا نکرده ایم و آزمایش های پزشکی قربانیان هیچ مورد غیر عادی را نشان نمی دهد.

مهم تر از همه هیچ کس مهاجمان احتمالی را در اطراف محل جرم ندیده است.آقای کومار می افزاید:ادارات پلیس مناطق مختلف درگیر در این پرونده، همکاری و تلاش هایی را برای رمزگشایی این حوادث انجام داده و از مردم می خواهند که تا روشن شدن موضوع از شایعات دوری کنند.

گردآوری: بکس ایران

منبع: ایران ناز

 

دیدگاه خود را بیان کنید ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© کلیه حقوق قالب و مطالب اختصاصی برای بکس ایران محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون کسب اجازه از مدیران سایت پیگرد قانونی دارد. { ثبت شده در ساماندهی }